Pompy ciepła powietrze-woda Panasonic Aquarea 2020/2021

Nowe systemy ogrzewania Panasonic Aquarea plasują się w czołówce innowacyjnych urządzeń wykorzystujących darmową energię z odnawialnego źródła jakim jest powietrze. Dzięki zastosowaniu sprężarki inwerterowej o wysokiej sprawności są to urządzenia bardzo oszczędne, stanowiąc alternatywę dla ogrzewania olejem opałowym czy gazem płynnym.
Najnowsze modele nie tylko ogrzewają dom i podgrzewają ciepłą wodę użytkową, ale także bardzo wydajnie chłodzą dom w sezonie letnim. Zapewniają pełen komfort niezależnie od pogody, nawet przy temperaturze zewnętrznej -20°C.
Urządzenia idealnie sprawdzają się w naszej strefie klimatycznej, w której średnie temperatury w ciągu roku są wysokie w stosunku do pozostałego obszaru kraju. Dzięki temu sprawność pompy ciepła powietrze-woda pozostaje na wysokim poziomie także w zimie. Idealnie nadają się do budynków bez dostępu do sieci gazowej. Krótki czas montażu, brak konieczności wykonywania odwiertów czy też mało zajętego miejsca w kotłowni to tylko niektóre zalety tych urządzeń.

Katalog - Pompy ciepla powietrze-woda 2020/2021