KLIMATYZATORY DO SERWEROWNI

MITSUBISHI  / PANASONIC

NAJWYŻSZA NIEZAWODNOŚĆ
Klimatyzatory stosowane w serwerowni różnią się zasadniczo od klimatyzacji stosowanej w domu. Jedną z różnic jest wyjątkowa niezawodność poprzez zastosowanie bezkompromisowychy technologii oraz materiałów najwyższej jakości.
PRACA 24/7
Urządzenia muszą być dostosowane do pracy przez cały rok pod dużym obciążeniem.
TRYB CHŁODZENIA ZIMĄ
Klimatyzatory do serwerowni charakteryzują się możliwością pracy w trybie chłodzenia z pełną mocą chłodniczą przy bardzo niskich temperaturach zewnętrznych.
ENERGOOSZCZĘDNOŚĆ
Równie ważnym aspektem jest energooszczędność. Urządzenia pracujące przez cały rok niemal nieustannie generują istotne koszty, które można znacznie ograniczyć poprzez zastosowanie wysokiej klasy jednostek.
INTELIGENTNE STEROWANIE
Urządzenia wyposażone są w możliwość łączenia w pary i grupy, a sterowanie nimi może odbywać się w określony przez użytkownika sposób. Jedną z opcji jest praca naprzemienna, tak aby urządzenia zużywały się równomiernie. Przy uszkodzeniu jednej z nich, druga przejmuje całkowicie obciążenie cieplne, do czasu naprawy drugiej maszyny. Inną z opcji jest praca jednej jednostki, druga jednostka jest natomiast jednostką awaryjną.
ZDALNE POWIADAMIANIE O USTERCE
Urządzenia posiadają możliwość wysyłania zdalnej informacji o usterce bądź przekroczeniu zakładanych parametrów w serwerowni bądź innym pomieszczeniu technicznym (np. transformatorowni, akumulatorowni).


Serwerownia