STEROWNIKI ELEKTRONICZNE CAREL
CAREL EASY
Nowa seria mikroprocesorowych sterowników z wyświetlaczem typu LED do montażu panelowego przeznaczone do urządzeń chłodniczych i mroźniczych.
Podstawowe zalety:
Funkcja ON / OFF: urządzenie można włączyć / wyłączyć z wejścia cyfrowego lub bezpośrednio z klawiatury.
Płaska Klawiatura: Całkowicie płaska powierzchnia pozwala na łatwe czyszczenie i zapewnia większą higienę.
Czytelny wyświetlacz: w celu zapewnienia większej przejrzystości i uproszczenia odczytu wartości i stanu pracy, wysokość cyfr została zwiększona o 27% w porównaniu do tradycyjnych wyświetlaczy. Wyświetlanie punktu dziesiętnego. Wyświetlacz dostępny w kolorze czerwonym, zielonym i niebieskim.
Panel przedni IP65: wysoki wskaźnik ochrony powoduje, że urządzenie może być montowane w środowiskach wilgotnych. Panel przedni z płaską klawiatura i ze zintegrowaną uszczelką.
Montaż panelowy: Dzięki montażowi panelowemu oraz zastosowaniu wtyczek urządzenie można łatwo zamontować oraz zdemontować unikając pomyłki w połączeniach.
Carel Easy - Instrukcja obsługi 

Sterownik Carel Easy

CAREL IR33
Seria mikroprocesorowych sterowników z wyświetlaczem typu LED do montażu na szynie przeznaczone do urządzeń chłodniczych i mroźniczych. Urządzenia te stanowią uniwersalne rozwiązanie, które można zastosować w wielu aplikacjach wszędzie tam, gdzie niezbędny jest montaż na szynie DIN.
Podstawowe zalety:
Wejścia i wyjścia: Modele dostępne z różną ilością przekaźników wyjściowych ( maksymalnie 5 ) oraz z 1 lub 2 programowalnymi wejściami cyfrowymi
Inteligenty system odmrażania
Wersje zasilania: 12 V AC , 12/24 VAC / DC , 230 V AC oraz 110/240 VAC
Połączenie szeregowe : wszystkie kontrolery są wyposażone w połączenia sieciowe do tworzenia 
systemów zarządzania i nadzoru
Carel IR 33 - Instrukcja obsługi 

Sterownik Carel IR33

CAREL MASTERCELLA I SMARTCELLA
Doświadczenie oraz analiza potrzeb rynku zaowocowały powstaniem nowej serii urządzeń do sterowania komorami chłodniczymi i mroźniczymi. Nowa potężna platforma urządzeń z serii Cella pozwala na dokładną kontrolę wszystkich parametrów przy wykorzystaniu zaawansowanych algorytmów sterowania. Urządzenia te stanowią kompletne rozwiązanie

Carel MasterCella DN33 - Instrukcja obsługi

Carel Mastercela