KLIMATYZATORY


GREE

Logo Gree

O firmie Gree


Gree to największy producent klimatyzatorów na świecie. Roczna produkcja tego chińskiego giganta to 60 mln kompletów urządzeń z serii Residential i Light Commercial. Urządzenia tej marki to przede wszystkim niska cena oraz gwarancja dobrej jakości i nowoczesnych rozwiązań.


OSZCZĘDNOŚĆ ENERGII ELEKTRYCZNEJ

Sprężarka Inverterowa G10


Klimatyzatory Gree wyposażone są w sprężarkę inwerterową, która pozwala na oszczędność energii elektrycznej. Urządzenia z serii U-Crown wyposażone są sprężarkę dwustopniową, dzięki czemu klimatyzator zachowuje większą sprawność w niskich temperaturach w trybie grzania. Oprócz tego silniki wenylatorów jednostki zewnętrznej i wewnętrznej są stałoprądowymi silnikami bezszczotkowymi typu BLDC. Owocuje to większą skutecznością i cichszą pracą urządzeń.


OCZYSZCZANIE POWIETRZAZaawansowana technologia oczyszczania powietrza


Zastosowanie jonizatora plazmowego pozwala na usunięcie z powietrza mikroskopijnych drobinek kurzu, dymu papierosowego, nieprzyjemnych zapachów, roztoczy, bakterii i pyłków. urządzenia z jonizatorem polecane są więc dla osób cierpiących na alergie.

Gree Jonizator

Funkcja automatycznego oczyszczania


Urządzenie pracujące w trybie chłodzenia po wyłączeniu uruchamia tryb Auto Clean, co pozwala na odparowanie z powierzchni wymiennika wilgoci. Dzięki temu rozwój pleśni wewnątrz klimatyzatora jest zminimalizowany.SZYBKIE CHŁODZENIE I NAGRZEWANIE

Tryb Turbo


Wybierając funkcję turbo na pilocie sterowania urządzenie zwiększy przepływ powietrza, dzięki czemu temperatura w pomieszczeniu osiągnie zadaną wartość w krótszym czasie. Funkcja służy do szybkiego schładzania lub ogrzewania pomieszczenia połączonego z intensywnym nawiewem powietrza.